Pis su kaçağı

Pis su kaçağı

 

Yurt tesisat olarak tüm pis su tesisat kaçaklarını profesyonel cihazlarımızla su kaçağının noktasal tespitini yapıyoruz.

 

Günümüz gelişen  teknolojisinde pis su hatlarına geliştirilmiş cihazın halat kameralarıyla ulaşılması en zor yerlere kamera1ulaşarak kaçağın nerde olduğunu tespit ediyoruz..ayrıca kaçağın ne kadar mesafade oldugunu profesyonel cihazımızla görebiliyoruz.Bu pis su görüntülemekameralarımızla tıkanıkların nerde oldugunu tespit edebiliyoruz.

Atık su borularında kamera ile tespit işlemi yapılabilir. Pis su kaçağı tespiti, atık su kaçağı tespiti. İstanbul Tesisat olarak pis su kaçak tespitini kameralı cihazlarla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Pis su kaçağın tespiti yapılmadığı sürece özellikle yaz aylarının sıcak olduğu günlerde kötü kokular saçmaya başlamaktadır. Kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak; pis su kaçak tespitini de kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapmaktayızdır.
Atık su giderlerinde meydana gelmiş olan kaçakların önlemi alınmadı sürece pimaşlarda meydana gelen çatlaklar zamanla koku saçmaya ve alt komşunuza pis su damlamalarına sebep olmaktadır. Tespit sırasında herhangi kırma dökme yapılmamaktadır ve sadece kameralı cihazlarla çalışılmaktadır.
Evinizin banyosunda meydana gelmiş olan pimaş çatlağında haberiniz yok ve pimaşta oluşan çatlak zamanla alt komşunuza pis su akıtmaya başlamaktadır. Haberiniz komşunuz size söyleyene kadar farkında değilsiniz. Bu durum karşısında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve canınız sıkılmaktadır. Bu sorunuzu Yurt tesisat ve profesyonel ekiplerimizle beraber kökünden hallediyoruz. Sorunuzu kırmadan sadece kameralı dedektörlerle tespitini yapmaktayızdır.
Suyun yaşamınızda büyük bir önem taşıdığını herkes bilmektedir. Siz farkında olmadan banyo duvarlarınızda meydana gelen su sızıntısı taki alt komşunuzun tavanında lekeler veya damlamalar meydan getirene kadar haberiniz olmaz. Zaten olsa da cihaz olmadan yapabilecek bir şey yoktur. Komşunuzun anlayışlı olmaması durumunda işler çok daha kötü duruma gelir. Bu problemi kırma dökme yapmadan usta kişilerin ellerinde bırakmak daha mantıklı. Çünkü, sizin eviniz zarar görmez ve alt kata giden suda bir an önce kesilmiş olur.Firmamız kendi alanında sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak evinize gelen ekiplerimiz kırma dökme yapmadan sadece kameralı dedektörlerle noktasal olarak ve yüzeyden tespitini yapar size arızayı söyler ne yapılması gerektiğini açıklar. Sonrasında siz ne yapacağınıza arızayı kime yaptıracağınıza karar verirsiniz. Eğer küçük bir arıza ise ekibimiz hemen müdahale eder ve onarımını yapar. Fakat gider borularındaki gibi 1 günlük veya yarım günlük bir işse bir sonraki güne randevu ayarlanır ve tadilatçı ekibimiz işi fayansı ile birlikte yaparlar.
Ev ve işyerinizde meydana gelen pis su kaçağı tespitini pis su kaçağı tespiti servisini arayarak probleminizi kökünden halledebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s